Strona główna  /  Kronika Federacji  /  Rok 2024  /  Pielgrzymka do Rzymu

Pielgrzymka do Rzymu

Przyjmujemy jeszcze zapisy na sodalicyjną, samolotową pielgrzymkę do Rzymu, która odbędzie się w dniach 4 – 9 grudnia 2024 r 8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej, chcemy bezpośrednio uczestniczyć w głównych wydarzeniach liturgicznych tego dnia, którym tradycyjnie przewodniczy Ojciec Święty pod pomnikiem Niepokalanie Poczętej Maryi na Placu Hiszpańskim.

W programie pielgrzymki zaplanowana jest również m.in. Msza św. w języku polskim przy grobie św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra, modlitwa i zwiedzanie Watykanu oraz jego skarbów.

Orientacyjny koszt naszej pielgrzymki wynosi 1400 zł i 350 EURO (w tym jest 5 noclegów ze śniadaniem oraz bilety wstępu do zwiedzanych muzeów i obiektów). Przy zapisie obowiązuje wpisowe 500 zł, natomiast pozostałą część należności złotówkowej należy wpłacić na to samo konto najpóźniej do 1 listopada. Waluta euro będzie zbierana w hotelu po przylocie do Rzymu.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o szybkie zgłaszanie się chętnych. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: szkola@ogrodowa.pl. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie dodatkowej informacji, czy będzie to dla uczestnika pierwsza wizyta w Rzymie.