Strona główna  /  Kronika Federacji  /  Rok 2023  /  1,5% podatku na Towarzystwo Przyjaciół Szkół Katolickich

1,5% podatku na Towarzystwo Przyjaciół Szkół Katolickich

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o odpisanie 1,5% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich. Dzięki Państwa dobrej woli, hojności, zainteresowaniu możemy nieustannie modernizować nasz budynek szkolny przy ul. Ogrodowej w Warszawie, zapewniając uczniom coraz lepsze warunki nauki, a także unowocześniać nowy budynek naszej szkoły przy ul. Chłodnej.

W tym roku prosimy Państwa o dokonanie odpisu 1,5% podatku. Zebrane środki zostaną przeznaczone przede wszystkim na poprawę warunków nauczaniai pomoc finansową dla potrzebujących uczniów. Będziemy również ogromnie wdzięczni za inne wpłaty i darowizny, które także przeznaczymy na powyższe cele. Tradycyjnie prosimy o przekazanie naszych podziękowań i próśb Państwa rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Prosimy o modlitwę w intencji naszego wspólnego dzieła prowadzenia sodalicyjnych szkół. Z góry bardzo dziękujemy za Państwa życzliwość i zainteresowanie.

Przypominamy, że aby przekazać 1% podatku należy w usłudze e-PIT podać numer KRS: 0000107281

Towarzystwo Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich ul. Ogrodowa 3A, 00-893 Warszawa.