Strona główna  /  Rekolekcje  /  Loretto 2017  /  Wyjazdowe rekolekcje sodalicyjne

Wyjazdowe rekolekcje sodalicyjne

Wyjazdowe rekolekcje sodalicyjne

 Zapraszamy serdecznie na tegoroczne wyjazdowe rekolekcje sodalicyjne, które odbędą się od 6 do 9 lipca (czwartek-niedziela) w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto koło Wyszkowa, a poprowadzi je ks. dr Mariusz Szmajdziński, biblista z diecezji łowickiej. Będą to rekolekcje Maryjne, a szczególnie omówione zostanie wydarzenie Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

Dla chętnych przewidziany jest przejazd autokarem ze szkoły sodalicyjnej w Warszawie przy ul. Ogrodowej do Loretto (transport wliczony w cenę rekolekcji). Grupa jadąca autokarem 6 lipca po drodze do Loretto zatrzyma się na chwilę modlitwy na Cmentarzu Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie oraz w Kamieńczyku (możliwość zwiedzania Domu Pamięci Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i modlitwy przy grobie dziadków Prymasa Tysiąclecia).

Koszt udziału w rekolekcjach (z noclegiem i wyżywieniem): 300 zł.

Zgłoszenia do 30 kwietnia 2017 r. (wstępne) i 15 czerwca 2017 r. (ostateczne) na adres Federacji: ul. Ogrodowa 3a, 00-893 Warszawa, Zapraszamy wszystkie sodaliski, sodalisów, wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Dla aspirantów i kandydatów do sodalicji przewidziany będzie częściowo osobny program.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że naszego rekolekcjonistę, ks. Mariusza Szmajdzińskiego, będziemy mogli zobaczyć i posłuchać w najbliższą sobotę (25 marca br.) o godz. 9.00 na antenie Telewizji TRWAM w kolejnym wydaniu Telewizyjnego Uniwersytetu Biblijnego.