Strona główna  /  Kronika Federacji  /  Rok 2021  /  1% podatku na TPSK

1% podatku na TPSK

 Tradycyjnie na początku roku prosimy o odpisanie 1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich! Dzięki Państwa hojności i życzliwości możemy nieustannie modernizować nasz stary budynek szkolny oraz kończyć budowę nowego.  W tym roku ponownie pokornie prosimy Państwa o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego z przeznaczeniem na statutową działalność Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich. Będziemy również wdzięczni za wszelkie inne wpłaty i darowizny, które umożliwią nam stworzenie jeszcze lepszych warunków nauki dla naszych uczniów.
Prosimy również o modlitwę w intencji naszego wspólnego dzieła prowadzenia sodalicyjnych szkół. Państwa pomoc, na którą zawsze możemy liczyć, jest dla nas ogromnie cenna i nieustannie za nią dziękujemy. Tradycyjnie prosimy też o przekazanie naszych próśb i podziękowań Państwa rodzinie, przyjaciołom, znajomym i zachęcenie ich do przekazania 1% podatku na rzecz naszych szkół.
Jeszcze raz dziękujemy za Państwa dobroć i współpracę!
 
Aby przekazać 1% podatku należy w usłudze e-PIT podać:
numer KRS: 0000107281    
Towarzystwo Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich
ul. Ogrodowa 3A
00-893 Warszawa