Strona główna  /  Kronika Federacji  /  Rok 2020  /  1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich SM

1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich SM

 Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o odpisanie 1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich.

Tradycyjnie wyrażamy naszą ogromną wdzięczność wszystkim, którzy w ubiegłym roku i poprzednich latach przekazali 1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich. Państwa pomoc jest nam bardzo potrzebna. Dzięki niej możemy nieustannie ulepszać warunki edukacji w naszych szkołach, a także pomagać finansowo potrzebującym uczniom.

W tym roku również pokornie prosimy o odpisanie 1% podatku na rzecz naszego Towarzystwa Przyjaciół, a także będziemy wdzięczni za wszelkie inne wpłaty i darowizny, które umożliwią nam w jeszcze lepszy sposób służyć uczniom. Prosimy również o modlitwę w intencji naszego wspólnego dzieła prowadzenia sodalicyjnych szkół. Prosimy też o przekazanie naszych próśb i podziękowań Państwa rodzinie, przyjaciołom i znajomym.  

Aby przekazać 1% podatku należy w usłudze e-PIT podać

numer KRS: 0000107281  

Towarzystwo Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich 

ul. Ogrodowa 3A, 00-893 Warszawa 

   

Darowizna na działalność statutową:

Rachunek bankowy: 66 1240 6319 1111 0000 4778 8570