Strona główna  /  Kronika Federacji  /  Rok 2018  /  1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich SM

1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich SM

 Tradycyjnie na początku roku prosimy o odpisanie 1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich. W 2017 r. otrzymaliśmy z tego tytułu 24 690 zł. Z kolei darowizny na rzecz naszych szkół wyniosły w ubiegłym roku 1 500 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za te wszystkie wpłaty! Dzięki Państwa hojności i życzliwości możemy nieustannie modernizować nasz stary budynek szkolny oraz kończyć budowę nowego. W 2017 r. zapłacone faktury za wykonanie prac remontowo - budowlanych w budynku szkoły przy ul. Chłodnej wyniosły 24 600 zł.

W tym roku ponownie pokornie prosimy Państwa o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego z przeznaczeniem na statutową działalność Towarzystwa Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich. Będziemy również wdzięczni za wszelkie inne wpłaty i darowizny, które umożliwią nam stworzenie jeszcze lepszych warunków nauki dla naszych uczniów.

Prosimy również o modlitwę w intencji naszego wspólnego dzieła prowadzenia sodalicyjnych szkół. Państwa pomoc, na którą zawsze możemy liczyć, jest dla nas ogromnie cenna i nieustannie za nią dziękujemy.

Tradycyjnie prosimy też o przekazanie naszych próśb i podziękowań Państwa rodzinie, przyjaciołom, znajomym i zachęcenie ich do przekazania 1% podatku na rzecz naszych szkół.

Jeszcze raz dziękujemy za Państwa dobroć i współpracę!

Przypominamy! Aby przekazać 1% podatku wystarczy wpisać do PIT-u numer KRS 0000107281 Towarzystwo Przyjaciół Szkół Katolickich Sodalicji Mariańskich ul.

Ogrodowa 3A, 00-893 Warszawa

Rachunek bankowy: 66 1240 6319 1111 0000 4778 8570 Darowizna na działalność statutową.