Strona główna  /  Kronika Federacji  /  Rok 2017  /  Pielgrzymka do Fatimy

Pielgrzymka do Fatimy

 Z okazji 100 - lecia objawień Matki Bożej Fatimskiej, Federacja Sodalicji Mariańskich w Polsce serdecznie zaprasza sodaliski i sodalisów wraz z rodzinami na samolotową pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się w dniach 16 - 19 listopada 2017 r. (czwartek - niedziela).

 Szczegółowe informacje:

- 16 listopada, czwartek - przelot z Warszawy do Lizbony samolotem portugalskich linii lotniczych TAP. Lot trwa ok. 4 godzin. Po przylocie przejazd podstawionym autobusem do Fatimy - ok. 80 minut. W Fatimie zakwaterowanie i nocleg w hotelu Residencial Ribeiro: pokoje 2 i 3 - osobowe. Posiłki: śniadanie i obiadokolacja w hotelu w systemie barowym. Odległość od hotelu do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej: 10 minut.

- W Fatimie spędzamy czas na modlitwie i zwiedzaniu. Uczestniczymy w Mszach św., w tym w języku polskim w Kaplicy Objawień, Drodze Krzyżowej i innych nabożeństwach. Zwiedzamy Sanktuarium, domy dzieci fatimskich, muzeum i inne miejsca związane z objawieniami fatimskimi. Przewidziany jest także czas na indywidualną modlitwę, spacery, odpoczynek.

- Zabieramy ważne dokumenty: dowód osobisty lub paszport.

- Całkowity koszt pielgrzymki: 1900 zł. W tym: przelot samolotem w obie strony, autokar w Portugalii, pobyt w hotelu z wyżywieniem, wejście do muzeum w Fatimie, podstawowe ubezpieczenie.

- Zgłoszenia: do 26 maja 2017 r., telefonicznie: 22 620 36 58 w godz. 8.00-15.00  lub mailowo:

 Harmonogram wpłat podamy w późniejszym terminie.